Życie wiarusa

Zaciekawionych wojskowością wita pułkownik dyplomowany artylerii Wojska Polskiego w stanie spoczynku. To nieudolne określenie ma jedynie kadrowo-personalne znaczenie, bowiem, jak na wojaka przystało, wcale nie stałem się „spoczynkowym”. Nadal bywam czynny w profesji, będąc zaangażowany w działalność „Stowarzyszenia Polskich Artylerzystów”.

Na tej stronie prezentować będę zdjęcia i klipy wideo obrazujące problemy, drogę życiową oraz osiągnięcia znanych, jak i zapomnianych „rycerzy królowej pola walki”, głównie jednak: Warszawskiego Klubu Artylerzystów.

Polecam także kolejną kategorię – „Natura i tolerancja”. W ramach tak zwanej  życzliwości wiarusy słyszą niekiedy porady: „Hej Stary! Pora wąchać kwiatki – od spodu!”. Pomijam alegorię. 🙂 W rzeczywistości, rozkoszując się wonią kwiatów w moim ogrodzie, chcę Ciebie Szanowny Internauto, przy pomocy obrazków „zarazić” uwielbieniem dla piękna i mądrości natury.

Mamy przecież nadzieje, że tej naszej wspaniałej planecie w niezbyt odległej przyszłości będą zagrażać, dzięki człowieczeństwu, pociski jedynie w postaci planetoid i komet.

Zapraszam!